خوش آمدگویی پیوستن به خانواده امین آراسته

هموطن گرامی،
پیوستن شما را به خانواده امین آراسته خوش‌آمد می‌گوییم. برای آشنایی بیشتر با رویکرد موسسه امین آراسته، خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید:

  • 1- به دلیل حفظ شأن انسانی مددجویان تحت حمایت امین آراسته، از قراردادن جزئیات اطلاعات شخصی و خانوادگی آنان در فضای مجازی معذوریم. پس از تکمیل فرم همیاری قادر خواهید بود بخشی از این اطلاعات را مشاهده فرمایید. اطلاعات تکمیلی در مراحل بعدی و پس از پذیرفتن حمایت از دانش‌آموز، به همراه عکس وی خدمتتان ارسال خواهدشد.
  • 2- تکمیل این فرم هیچگونه تعهدی برای شما و بنیادکودک ایجاد نخواهد کرد.
  • 3- پس از انتخاب یک مددجو و تکمیل فرم همیاری، پرونده او حداکثر به‌مدت 3هفته در رزرو شما باقی خواهد ماند، به دلیل این‌که این عزیزان در اولویت دریافت کمک هستند، چنانچه ظرف این مدت، موسسه امین آراسته اطلاعاتی مبنی بر پرداخت وجه توسط شما را دریافت نکند، مددجوی انتخابی از لیست شما خارج شده و در لیست دریافت کمک قرارخواهد گرفت.
  • 4- خواهشمند است جهت سهولت در ارتباط‌های بعدی با شما، اطلاعات فرم همیاری (مانند نام و نام‌خانوادگی، تلفن، آدرس پستی، ایمیل و ...) را با دقت تکمیل فرمایید. بدیهی‌ست اطلاعات شما محرمانه تلقی شده و نزد موسسه امین آراسته محفوظ خواهد ماند.
تکمیل فرم همیاری