مسئولیتاجتماعی شرکت ها

_
امر مشارکت ریشه در سنت­ ها و آداب قومی و دینی ما دارد. مشارکت در کار نیک چه به صورت فردی و چه به صورت اجتماعی و شرکتی زیبا و ستودنی است. مسئولیت اجتماعی شرکت­ها یا CSR به معنای مسئولیت اجتماعی برندها و انجام کارهای نوع دوستانه توسط آن­هاست. به بیان دیگر شرکت­ ها نسبت به جامعه و فضایی که در آن فعالیت می­ کنند احساس مسئولیت کرده و در این راستا تلاش­ هایی را انجام می­ دهند.  حمایت از تحصیل دغدغه بسیاری از صاحبان صنایع در سالیان سال بوده است. به همین دلیل شرکت­ ها و سازمان­ های زیر با ما همکاری داشته­ اند:
  • هلدینگ یاقوت رویان : فعالیت این گروه بین‌المللی شامل طیف گسترده‌ای از واردات و تولید انواع دارو و فراورده های بیولوژیک( به خصوص  واکسن ها و پپتید ها )،ملزومات دارویی، داروهای طبیعی و گیاهی، مکمل‌های تغذیه ای، محصولات تخصصی درمان پوست و مو و تجهیزات پزشکی است. از همان ابتدای تأسیس تاکنون نیز مهم‌ترین هدف یاقوت رویان ارتقای سلامت جامعه، افزایش آگاهی مصرف‌کنندگان و افزایش کیفیت سبک زندگی هم‌وطنان بوده است.
  • بانک سامان
  • سامانیوم: سامانیوم باشگاه مشتریان بانک سامان است که با عضویت در آن و کسب امتیاز می‌توانید از پیشنهاد‌های متنوعی ازجمله انواع تخفیف‌های خرید در فروشگاه‌های آنلاین، قرعه‌کشی، کیف پول، تخفیف خرید خدمات از گروه مالی سامان و غیره برخوردار شوید.
  • آرتا کیش: مرکز آموزش خلبانی آرتاکیش در سال ۱۳۸۱با مجوز از سازمان هواپیمائی کشوری با هدف آموزش نسل جوان با شش فروند هواپیمای آموزشی شروع به کار کرد . و به یاری خداوند متعال تا کنون موفق به آموزش بیش از ۶۰۰ دانشجوی خلبانی و دانشجویان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و دانشجویان هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران (هما)در مقاطع مختلف، گردیده است.

درخواست شما با موفقیت ارسال شد و پس از 24 ساعت همکاران ما با شما تماس برقرار می کنند.